Ken požádal Raizu o ruku na jejich 8. výročí v La Jolla zátoce. Je to velmi romantické místo, které ukazuje jak romantická jsou jejich srdce a jakou oddanost k sobě navzájem cítí. Raiza má ráda Kenovu trpělivost a schopnost dělat kompromisy. Opravdu mají rádi vzájemný smysl pro humor.

Oba jsou velmi starostliví a citliví lidé, kteří pracují jako zdravotní sestra a bratr. Setkali v knihovně, kde oba studovali samostatně během svého vysokoškolského studia. Raiza potřebovala pomoc s doučováním a její přátelé ji doporučili Kena, který občas lidi doučoval jako malý přivýdělek během školy. A on samozřejmě nabídku na doučování od Raizy rád přijal.

Mluvili spolu hodiny a hodiny, počínaje školními předměty, koníčky a samotným životem až do uzavření knihovny. Ten den se našli a zbytek je historie.

Po téměř 10 letech soužití konečně vzali a jejich největší dobrodružství teprve začíná. Ken byl odměněn jako zaměstnanec roku – mezi všemi ostatními spolupracovníky, kteří pracovali v nemocnici déle, pracoval velmi tvrdě a neúnavně, což ukazuje jeho usilovnost a úžasnou pracovní etiku.

Oba jsou velice milí, laskaví a velice snadno se s nimi povídá a dá se navázat na jakékoli téma.

Raiza vypadala jako princezna v jejich sněhobílých šatech se závojem a věnečkem z kytiček. Šaty byly ručně ušity a zdobeny přímo na Filipínských ostrovech, odkud pochází její rodina a byly doručeny týden před svatbou. Kenovi to samozřejmě slušelo v jeho tmavomodrém obleku s fialkovým motýlkem.

Obřad a oslava se konaly na stejném místě ve Steele Canyon golfovém klubu v Jamulu, Jižní Kalifornii a všichni se skvěle bavili a celou svatbu si úžasně užili.

Byla to úžasná oslava, a zaznamenat lásku těchto dvou, spolu s jejich rodinami, přáteli a roztomilými pejsky, kteří byli alespoň na obřad a následující rodinné focení byla veliká zábava a moc milá zkušenost.

Přeji vám všem krásný den a s příštím týdnem se můžete těšit na další přípěvek z jiného focení.

Krásný den všem přeji,

Bára